Już niedługo rozpocznie się darmowy kurs prowadzony przez specjalistów IBM. Zajęcia będą odbywały się w czwartkowe popołudnia. Chętne osoby muszą przejść Egzamin kwalifikujący, który odbędzie 5 kwietnia (środa) o godzinie 15:30 na ul. Prószkowskiej. 

Wymagania:

 • studenci ostatnich lat (III rok studiów licencjackich/inżynierskich i/lub studenci I/ II roku studiów magisterskich uzupełniających),
 • preferowany profil techniczny, informatyczny lub informatyczno – ekonomiczny
 • silna motywacja i chęć rozwoju/ zdobywania nowej wiedzy w obszarze IT
 • znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym
 • umiejętność analitycznego myślenia
 • umiejętność pracy w grupie/ współpracy z innymi
 • wysokie umiejętności interpersonalne, w tym w zakresie komunikowania się z innymi

Dodatkowy atut:

 • mile widziana teoretyczna znajomość przynajmniej jednego z systemów: UNIX, LINUX, WINDOWS
 • wiedza z zakresu zarządzania ryzykiem operacyjnym i informacyjnym
 • wiedza z zakresu bezpieczeństwa systemów IT
 • umiejętność sporządzania dokumentacji, raportów.

Ściągnij darmowy e-book, dzięki któremu poznasz podstawy Inventora i w godzinę stworzysz swój pierwszy projekt!

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy na cykl bezpłatnych webinariów z serią porad i szybkich podpowiedzi ułatwiających korzystanie z oprogramowania Statistica! Webinaria StatSoft Polska mogą być świetną bezpłatną formą szkolenia zarówno dla zawansowanych jak i dla nowych użytkowników Statistica. Uczestnictwo w webinarium jest niezwykle wygodne – nie ma konieczności wychodzenia z domu lub biura! Wystarczy jedynie komputer z połączeniem z siecią Internet.

Urząd Statystyczny w Opolu poszykuje programistów, którzy będą tworzyć SIB (Systemy Informatyczne Badania) do przetwarzania danych statystycznych. Osoby zainteresowane powinny posiadać znajomość języka C# .NET oraz T-SQL w takim stopniu aby były gotowe po zatrudnieniu od razu tworzyć aplikacje typu SIB w środowisku Visual Studio.

Pobierz więcej informacji

Politechnika Opolska wraz z firmą ELEMONT Sp. z o.o. serdecznie zapraszają studentów oraz pracowników uczelni w dniu 19.01.2017r. na wykład otwarty, którego tematem będzie: BUDOWA WSPÓŁCZESNYCH BLOKÓW ENERGETYCZNYCH. Podczas czterech prelekcji, które przeprowadzą goście specjalni, dyrektorzy firm ELEMONT, PKN ORLEN oraz POLIMEX OPOLE, przejdziemy przez świat energetyki zawodowej związany z projektowaniem i budową nowoczesnych bloków energetycznych. Na spotkaniu zostaną również zaprezentowane budowy bloków konwencjonalnych na paliwo stałe oraz gazowe. Kulminacyjnym punktem wykładów będzie szeroko dyskutowana w Polsce energetyka jądrowa. Liczymy na Wasz aktywny udział i dołączenie do dyskusji!

Odważ się na zimową wyprawę w dżunglę świata IT! Wrocławskie Capgemini Software Solutions Center zaprasza studentów na kolejny IT Survival - niezwykłą przygodę programistyczną. IT Survival to trzy dni (10-12 marca) pełne przygód i atrakcji w samym sercu Przemęckiego Parku Krajobrazowego, nad brzegiem Jeziora Dominickiego. Podczas wyjazdu poznasz narzędzia, techniki i najlepsze praktyki stosowane przez full stack developerów, zbudujesz kompletną aplikację webową oraz poszerzysz wiedzę z języków programowania Java i Javascript. Programiści Capgemini opowiedzą również jak stworzyli i zintegrowali aplikację VR z Internet of Things. Capgemini pokrywa wszystkie koszty wyjazdu. Nie zastanawiaj się długo. Rekrutacja już trwa! Zgłoś chęć uczestnictwa do 12 stycznia! Szczegóły i zgłoszenia  Ilość miejsc ograniczona!

Szczegóły i zgłoszenia