INFORMATYKA Z ELEMENTAMI INFORMATYKI ŚLEDCZEJ

 

Dwusemestralne studia podyplomowe adresowane do absolwentów wyższych uczelni, pragnących pogłębić bądź zdobyć umiejętności praktyczne oraz wiedzę teoretyczną z zakresu informatyki śledczej, bezpieczeństwa informacji oraz narzędzi i metod pracy operacyjnej. Starannie dobrana tematyka zajęć oraz najlepsi specjaliści z całego kraju umożliwią zdobycie nie tylko teorii, ale i praktyki w zakresie zarówno bezpieczeństwa informacji/systemów/sieci, jak również wyszukiwania informacji, uzyskiwania dostępu do informacji oraz odzyskiwania danych/informacji. Na wykładach i laboratoriach będzie możliwość praktycznego zapoznania się z możliwościami i obsługą narzędzi sprzętowych i programowych informatyki śledczej.

 

Wymagania: dyplom ukończenia studiów (studia zawodowe/studia magisterskie)

Warunki rekrutacji: zgłoszenia do 15 lutego 2018 r.

Ilość miejsc: 15

Cykl kształcenia: 2 semestry

Data rozpoczęcia: 03.03.2018r.

Terminy zajęć: 10 zjazdów w semestrze, z weekendem wolnym co 2 tygodnie

Opłata semestralna: 3 000 zł

Kierownik studiów: dr inż. Michał Podpora

Kontakt: tel.: 77 449 8655;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje dla słuchaczy: Informacje o prowadzących i przedmiotach z pierwszej edycji studiów, jak również aktualności, zamieszczone są na stronie  http://forensics.po.opole.pl


Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się na stronach rekrutacji!

Informacje dodatkowe: