Studiujesz! Praktykuj! <br />Informatycy na staż! – wysokiej jakości program stażowy dla Informatyków!

Baza zgłoszonych firm

Dodano dnia 2 czerwca, 2016

L.P. Nazwa firmy Dane ze strony firmy Strona www Stanowisko stażu/liczba miejsc stażowych
1. Park Naukowo-Technologiczny w Opolu sp. z o.o. Damian Kolarczyk,

tel. 77 443 89 33

pnt.opole.pl 2 miejsca: specjalista ds. sieci;     2 miejsca: programista
2. Tensoft sp. z o.o. Marcin Kaczmarek,

tel. 666-397-751

tensoft.pl 2 miejsca: programista PHP;        2 miejsca: wdrożeniowiec
3. Hsi sp. z o.o. Jacek Stężała,

tel. 606-689-410

hsi.pl 2 miejsca: programista PHP;        1 miejsce: projektant stron www
4. CODEFUSION Sp. z o.o. Jacek Jarczak,

tel. 510-264-072

codefusion.pl 2 miejsca: programiści (młodszy programista)
5. netconcept.com Gabriela Tarantus-Stachoń,

tel. 77 545 30 60

netconcept.com 2 miejsca: programiści PHP, OOP, MYSQL, HTML, CSS, Javascript
6. jCommerce S.A. Kinga Kupiec,

kinga.kupiec@jcommerce.pl

tel. 668 393 038

jcommerce.pl 2 miejsca: dział NET, prace programistyczne w technologii NET
7. WARSZTATWEB.PL Marcin Rozmarynowski Marcin Rozmarynowski,

tel. 694 239 418

warsztatweb.pl 2 miejsca: programista, webdeveloper z zacięciem graficznym
8. Exelmedia sp. z o.o. Marcin Atamańczuk,

tel. 510-442-282

exelmedia.pl 2 miejsca – Specjalista ds. SEO i eCommerce

2 miejsca – Front-end Developer (wymagana znajomość HTML, CSS, WordPress)

9. Weegree Przemysław Zgoda,

p.zgoda@weegree.com

tel. 734-436-592

weegree.com 3 miejsca: Stanowisko Junior Software Developer; Programiści
10. itDesk sp. z o.o. Rafał Borecki,

tel. 605-447-122

itdesk.eu 4 miejsca: Programista PHP, Specjalista ds. marketingu, Serwisant
11. Filplast sp. z o.o. Wojciech Kowalczyk,

tel. 77 4069899

filplast. eu 1 miejsce: Dział IT
12. Arwal s.j Jacek Czok,

tel. 50717868

arwal.com.pl 1 miejsce: serwis, dział informatyczny
13. Getso.pl sp. z o.o. Grzegorz Okoński,

tel. 662-823-860

getso.pl 5 miejsc: dział technologii informacyjnej
14. Examion Polska sp. z o.o. Bolesław Gużda,

tel. 77 550-72-00

examion.pl 1 miejsce:dział serwisu
15. IT Develop sp. z o.o. Paweł Hordyński,

tel. 519-051-504

it-develop.pl 2 miejsca: dział programistów w technologii Microsoft.NET  
16. Nowa Itaka sp. zo.o. Malwina Wojciechowska,

tel. 885 992 307

malwina.wojciechowska@itaka.pl

itaka.pl 4 miejsca: Dział IT, Help desk, programiści
17. Monier Bras sp. z o.o. Rafał Stasiak,

tel. 77 541-21-10

monier.pl 1 miejsce: specjalista informatyk
18. Atmoterm S.A. Tomasz Chyra

tel. 609-082-824

atmoterm.pl 1 miejsce: młodszy programista
19. NETLINE sp. z o.o. Sebastian Siwek

tel. 575-092-672

netline.tech 3 miejsca: Dział IT: analityk danych, systemy webowe
20. Instytut Trwałego

Rozwoju sp. z o.o.

Marzena Szewczuk-Stępień,

tel. 884-848-422

trwalyrozwoj.pl 1 miejsce: asystent wsparcia IT (wsparcie informatyczno-techniczne)
21. Axxiome Polska

Sp. z o. o

Magdalena Lipowska, Magdalena.Lipowska@axxiome.com

tel. 71 750 40 56

kariera.axxiome.pl 2 miejsce: Business Unit Technology (programiści Java)
22. ATOS IT SERVICES sp. z o.o. Marta Pętal,

tel. 668 870 678

recruitment.wroclaw@atos.net

atos.net 12 miejsc: Dział Testów, Dział Java, Dział SAP
23. SFD S.A. Joanna Francik,

tel. 519-051-506

sfd.pl 3 miejsca: Programista C#, Dział Marketingu – grafik, 
24. NIKO Nikol Chuć,

e-mail: nikobhp@interia.pl

brak 2 miejsca: grafik DTP, programista
25. Morawiec sp. z o.o. Andrzej Zimerman,

tel. 667-707-880

transportmorawiec.pl 1 miejsce: dział informatyczny
26. MULTISERWIS sp. zo.o. Maciej Krupski,

tel. 77 4009109

multiserwis.pl 1 miejsce: dział IT (administracja sieci, wsparcie użytkowników MSFT Active Directory)
27. Spółka AS Fabian Żok,

tel. 506136757

spolkaas.pl 1 miejsce: tworzenie baz danych, ewaluacja danych
28. Wakro sp. z o.o. Andrzej Smykała,

tel. 606 469 182

wakro.pl 1 miejsce: tworzenie baz danych,konfigurowanie sieci komputerowych
29. Zakład Technologii Wysokoenergetycznych Explomet Zygmunt Szulc,

tel. 601473524

explomet.pl 1 miejsce: Dział Nauki, Badań i Rozwoju: pomoc w wdrażaniu platformy internetowej – system znakowania dokumentacji znakiem QR, inne zadania
30.  Sigma Spółka z o.o. Piotr Wencel

tel. 606 132 332

pwencel@sigma.pl

www.sigma.pl 1 miejsce: projektowanie ze wspomaganiem technik komputerowych, grafika komputerowa w projektach, tworzenie baz danych, algorytmy do kosztorysowania projektów
31. RAFAMET S.A. gawy@rafamet.com.pl www.rafamet.pl 1 miejsce: analiza wymagań projektowych, architektura systemów, monitoring systwmów i oprogramowania
32. EFADAFE

Łukasz Pawłowicz

Łukasz Pawłowicz

tel. 737 471 119

brak 3 miejca: grafika 3D, programowanie obiektowe
33. Ustronianka sp. z o.o. Krzysztof Goliński,

tel. 691-230-804

ustronianka.com.pl 2 miejsce: konfiguracja i rozbudowa systemu SCADA oraz sieci WiFi 
34. Asseco Poland Anna Otto,

anna.otto@asseco.pl

https://asseco.com// 1 osoba: młodszy programista w środowisku: Eclipse, Weblogic, Java, GWT, HTML/CSS