Breadcrumbs

Home Cel projektu


Cel projektu PDF Drukuj Email

 

Projekt "Czas inżynierów" - studia zamawiane na Politechnice Opolskiej, realizowany jest w następstwie rozstrzygnięcia konkursu 1/POKL/4.1.2/2010 przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (więcej na stronie www.nauka.gov.pl).

 

Celem projektu jest zwiększenie liczby absolwentów na kierunku automatyka i robotyka oraz informatyka poprzez podniesienie atrakcyjności kształcenia.

 

Projekt obejmuje realizację kształcenia na kierunkach zamawianych w ramach naboru na rok akademicki 2010/11 i wsparciem obejmuje studia na kierunkach automatyka i robotyka oraz informatyka na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki PO.

 

Realizacja celu projektu, oprócz zwiększenia liczby absolwentów na kierunkach  informatyka oraz automatyka i robotyka  ma za zadanie również podnieść atrakcyjność kształcenia na wymienionych kierunkach.   

 

Zgodnie ze Strategią Politechniki Opolskiej (PO) uczelnia stara się kształcić na najwyższym poziomie, zgodnie z wyzwaniami rynku pracy i gospodarki opartej na wiedzy (GOW). W tym celu tworzy konkurencyjną i dostosowaną do wymagań rynkowych ofertę dydaktyczną, wspartą nowoczesną bazą.

 


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)