Kierunki zamawiane, Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki, Politechnika Opolska

Breadcrumbs

Home


Kierunki zamawiane - Edycja 2 | artykuł 82 PDF Drukuj Email
niedziela, 01 listopada 2015

Zakończenie  projektu "Czas inżynierów II - studia zamawiane na Politechnice Opolskiej (3WEAiI)"

 

 


Dziękujemy wszystkim studentkom i studentom IV roku na kierunkach Informatyka oraz Automatyki i Robotyka, którzy brali udział w projekcie „Czas inżynierów II - studia zamawiane na Politechnice Opolskiej (3WEAiI)", który był realizowany w okresie od 1 września 2012 roku do 30 września 2015 roku.


Mamy nadzieję, że działania realizowane w ramach projektu przyczyniły się do podniesienia poziomu kształcenia na tych kierunkach, co pozwoli przyszłym absolwentom kierunków zamawianych stać się wysoko wykwalifikowanymi specjalistami poszukiwanymi przez pracodawców.

 

 

koordynatorzy projektu

dr inż. Barbara Kucharska i dr inż. Mariusz Sobol

 


 
Kierunki zamawiane - Edycja 2 | artykuł 81 PDF Drukuj Email
czwartek, 16 lipca 2015

Wizyta studyjna w Trebic w Czechach i w Otmuchowie

 

zdjęcie 00

 

W dniach od 1 do 3 czerwca 2015 roku odbyła się wizyta studyjna w Czechach. Uczestniczyło w niej czterdziestu studentów z kierunków zamawianych Automatyka i Robotyka oraz Informatyka. Pierwszego dnia w miejscowości Dalesice studenci zwiedzali muzeum browarnictwa oraz zapoznali się z linią technologiczną browaru. Drugiego dnia w mieście Trebic uczestnicy wizyty studyjnej mogli zapoznać się z działaniem ekologicznej elektrociepłowni zasilanej biomasą oraz zwiedzić zabytki miasta Trebic. Ostatniego dnia zaplanowane było zwiedzanie elektrowni wodnej w Otmuchowie.


Poniżej zamieszczone są zdjęcia dokumentujące wizytę studyjną.


Koordynatorzy projektu

 

zdjęcie 01zdjęcie 02

zdjęcie 03zdjęcie 04

zdjęcie 05zdjęcie 06

 

 

zdjęcie 07zdjęcie 08

zdjęcie 09zdjęcie 10

zdjęcie 11zdjęcie 12

 

 

zdjęcie 07zdjęcie 08

zdjęcie 09

zdjęcie 11

 

 

 

 
Kierunki zamawiane - Edycja 2 | artykuł 80 PDF Drukuj Email
czwartek, 16 lipca 2015

Wizyta studyjna w Monachium

 

zdjęcie 00

 

W dniach 18-21 maja 2015 roku odbyła się wizyta studyjna do Monachium. Uczestniczyło w niej czterdziestu studentów z kierunków zamawianych Automatyka i Robotyka oraz Informatyka. W planie wizyty studyjnej oprócz Monachium znalazło się również zwiedzanie Norymbergi i wizyta w Augsburgu, w fabryce robotów firmy KUKA. Główne punkty wizyty w Monachium to: Muzeum Techniki i Nauki (Deutsches Museum), muzeum BMW, BMW Welt, zwiedzanie parku Olimpijskiego, zabytków Nymphenburga - dzielnicy Monachium, dawnej rezydencji władców Bawarii oraz starego miasta.


Poniżej zamieszczone są zdjęcia dokumentujące wizytę studyjną.


Koordynatorzy projektu

 

zdjęcie 01zdjęcie 02

zdjęcie 03zdjęcie 04

zdjęcie 05zdjęcie 06

 

 

zdjęcie 07zdjęcie 08

zdjęcie 09zdjęcie 10

zdjęcie 11zdjęcie 12

 

 

zdjęcie 07zdjęcie 08

zdjęcie 09zdjęcie 10

zdjęcie 11

 

 

 

 
Kierunki zamawiane - Edycja 2 | artykuł 79 PDF Drukuj Email
środa, 10 czerwca 2015

Materiały promocyjne

 

Od dnia 12 czerwca 2015 wybrani studenci będą mogli odbierać materiały promocyjne - długopisy, notatniki, pendrive'y, kalkulatory i torby.

 

Materiały promocyjne przyznano tym studentom, którzy najbardziej poprawili swoje oceny pomiędzy pierwszym i drugim rokiem studiów.

Nagrody rzeczowe otrzymali studenci, którzy w rankingu do programu stypendialnego na trzecim roku studiów przesunęli się o najwięcej pozycji w stosunku do swojej pozycji w rankingu na drugim roku. Na przykład, jeżeli w pierwszym rankingu ktoś był na pozycji 30, a w drugim na pozycji 12, to przesunął się o 18 pozycji i ta wartość była brana pod uwagę przy tworzeniu listy osób, które otrzymały materiały promocyjne.

Postanowiono także nie przyznawać nagród takich jak kalkulator, pendrive i torba studentom, którzy już je otrzymali wcześniej. Nagroda taka przechodziła na następną osobę w rankingu.

 

Na kierunku Automatyka i Robotyka materiały promocyjne otrzymało 17 pierwszych osób w rankingu, a na kierunku Informatyka - pierwszych 31 osób. Nagrodami są notatnik, długopis, torba na ramię, kalkulator, pendrive.

 

Lista osób z kierunku Automatyka i Robotyka, które otrzymały materiały promocyjne

 

Lista osób z kierunku Informatyka, które otrzymały materiały promocyjne

 

Materiały promocyjne można odbierać u koordynator ds. monitoringu BO i promocji dra inż. Mariusza Sobola (pokój 304, budynek "Lipsk").

 

Po nagrody można się zgłaszać 15 czerwca o godz. 930 i 17 czerwca o godz. 1215 lub w innych terminach, w których będę dostępny w pokoju 304.

 

koordynator ds. monitoringu BO i promocji Mariusz Sobol

 


 
Kierunki zamawiane - Edycja 2 | artykuł 78 PDF Drukuj Email
piątek, 29 maja 2015

 

 

Ostateczna list uczestników wizyty studyjnej do południowych Czech w okolice miasta Trebic (kierunki Automatyka i Robotyka oraz Informatyka)

 

 

 

Koordynatorzy


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 17


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)