Axxiome

Serdecznie zapraszamy na webinarium prowadzone przez specjalistów z Axxiome Health.

Panowie Michał Fadrowski (ABAP Trainee), Krzysztof Ochmann (Solution Architect) oraz Jacek Sawa (Senior Technical Consultant) opowiedzą o firmie i przedstawią przykładowe projekty systemów webowych/mobilnych, realizowanych w firmie. Dodatkowo zostaną zaprezentowane wymagania, zadania i warunki stażu w Axxiome Health. Będzie można indywidualnie porozmawiać i zdobyć informacje na temat praktyk studenckich i staży.
 
Zapraszamy studentów kierunku informatyka, studiów 1 i 2 stopnia, szczególnie władających językiem niemieckim.
Data: 22 kwietnia 2021
Rozpoczęcie o godzinie 13:00
przewidywany czas trwania do godziny 14:30

Już 22.04.2021r. serdecznie zapraszamy na Ogólnopolski Dzień Otwarty dla Dziewczyn - "Dziewczyny na Politechniki". Jest to wydarzenie, które co roku gromadziło kandydatki na studia pokazując, że nauka nie zna żadnych barier. W tym roku spotykamy się  online, więc zapraszamy nie tylko dziewczyny.

Na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej przygotowaliśmy wirtualne spotkania!  Rejestracja nie jest wymagana. Dołącz do nas i dowiedz się więcej o swoich wymarzonych kierunkach i studiowaniu na WEAI.

Główne wydarzenie Ogólnopolskiego Dnia Otwartego dla Dziewczyn dostępne jest na stronie http://www.dziewczynynapolitechniki.pl/ od.godz.12.00. Tutaj wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Czekamy na maturzystki, maturzystów, a także nauczycieli, edukatorów, dyrektorów i wszystkich zainteresowanych wydarzeniem! 

dnp baner

Drodzy studeni! Została uruchomiona nowa skrzynka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Dzięki temu będziemy mogli szybciej  reagować na Wasze sprawy, rozwiązywać problemy lub przekierowywać je do odpowiednich osób czy jednostek. 

pomoc_dziekana.png

W semestrze letnim na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki zgłoszono jeden przedmiot, który nie może odbywać się za pomocą kształcenia na odległość. Jest to laboratorium "Urządzenia elektryczne" na 3 roku Elektrotechniki studiów stacjonarnych I-go stopnia. Zajęcia te zaplanowane są od 18 maja 2021 zgodnie z harmonogramem zajęć. Pozostałe zajęcia we wszystkich formach (W,C,L,P,S) odbywają się zdalnie poprzez platformę https://elearning.po.edu.pl/  do czasu wprowadzenia zmian przez zarząd uczelni.