Politechnika Opolska wraz z Bankiem Peako SA zaprasza w dniach 25-27.10.2019r. Weź udział w szóstym z cyklu hackathonów Banku Pekao S.A. i dołącz do finałowych drużyn, które na koniec listopada powalczą o nagrodę główną w Warszawie.

NAGRODA dla Zespołu we Wrocławiu: 3000 zł za zajęcia I miejsca, 2000 zł za zajęcie II miejsca, 1000 zł za zajęcia III miejsca.

ZADANIE: Masz pomysł jak można wykorzystać statystyki i trendy uzyskane ze zanonimizowanych danych z terminali płatniczych? A może wiesz jak je inaczej zastosować? Weź udział w hackathonie i zmierz się z wyzwaniami. Poznaj ciekawych ludzi, zdobądź atrakcyjne nagrody i zakwalifikuj się do finałowej rozgrywki.

Możesz zapisać się sam. Możesz również zapisać cały swój 6-osobowy zespół od razu. Jeśli jesteś koderem, UX-em, UI, a także jeśli zajmujesz się rozwojem biznesu czy projektowaniem usług lub marketingiem, wspaniale również jeśli jesteś socjologiem lub etnografem. Podczas wydarzenia stworzymy dla Ciebie Team, jeśli zapiszesz się sam w tym momencie.

ZAPISY: https://tiny.cc/4nh1dz .

Szczegóły wydarzenia, wyzwań oraz agendę znajdziesz na: https://www.pekaocoders.pl/wroclaw.

Hackathony Banku Pekao S.A. to cykl wydarzeń, które odbędą się w 6 miastach Polski. W ramach eliminacji do finału w każdym z miast zespoły zmierzą się z tymi samymi wyzwaniami, a najlepszy z nich zakwalifikuje się do finału, który odbędzie się jesienią 2019 roku. To interdyscyplinarne wydarzenie dedykowane jest studentom i absolwentom do 30 roku życia z wiedzą i doświadczeniem z takich obszarów, jak m.in <http://m.in> . IT, big data, marketing, sprzedaż i biznes.