Szanowni Państwo

Członkowie społeczności akademickiej Politechniki Opolskiej,

Wydziałowa Komisja Wyborcza uprzejmie informuje, że kandydatem na funkcję dziekana Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej na kadencję trwającą od 1 września 2020 roku do 31 sierpnia 2024 roku jest dr hab. inż. Andrzej Cichoń, prof. PO [sylwetka kandydata].

Jednocześnie Wydziałowa Komisja Wyborcza zaprasza pracowników, studentów i doktorantów Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej na spotkanie z kandydatemj, które rozpocznie się w dniu 29 kwietnia 2020 r. o godzinie 10.00 na kanale you tube (https://www.youtube.com/channel/UCE-NKtrF0P6hIyKe2-Y9Rqg).

Pytania do kandydata można przesyłać w dniu 29 kwietnia 2020 r. w godzinach 9.00-10.30 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., obsługiwany przez przewodniczącą wydziałowej komisji wyborczej. Pytania, które wpłyną na powyższy adres mailowy zostaną skierowane do kandydata podczas spotkania. Dla zapewnienia sprawnego przebiegu spotkania uprzejmie prosimy, aby pytania były formułowane w sposób rzeczowy oraz zostały opatrzone imieniem i nazwiskiem osoby przesyłającej. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że pytania należy wysyłać wyłącznie z adresów znajdujących się w domenie Politechniki Opolskiej, co jest podyktowane względami bezpieczeństwa (m.in. zapobieganie możliwości podszywania się pod inne osoby).

Z wyrazami szacunku

Ewelina Piotrowska

Przewodnicząca Wydziałowej Komisji Wyborczej