Przyszli Absolwenci Politechniki Opolskiej! Mimo zakończenia studiów Politechnika Opolska może Was dalej wspierać.  Możecie dostawać oferty pracy od zaufanych pracodawców, nadal za darmo korzystać ze szkoleń specjalistycznych. Chcemy pozostać z Wami w kontakcie, a za jakiś czas przeprowadzić anonimową ankietę o nazwie Badanie Losów Zawodowych Absolwentów. Będziemy chcieli wiedzieć, czy pracujecie w zawodzie i czy macie rady, które pomogą studentom w odnalezieniu się na rynku pracy.

Do tego wszystkiego potrzebujemy jedynie adresu email, z którego korzystacie i zgody na kontakt z PO po zakończeniu studiów. Jedno z pytań w obiegówce, którą niedługo wypełnicie dotyczy właśnie tej kwestii. Zaznaczcie TAK przy pytaniu: ,,Czy chcesz pozostać w kontakcie z Politechniką Opolską?’’ Wasza opinia jest bardzo ważna. To szansa na zmianę Politechniki Opolskiej: poprawienia tego, co szwankuje i usprawnienia tego, co działa całkiem dobrze, a może działać lepiej.

Zeszłoroczni absolwenci zrobili to dla Was, teraz Wy możecie pomóc młodszym kolegom we wkraczaniu na rynek pracy. Pierwszych 20 osób otrzyma nagrody.

Poniżej cała treść pytania:

Pytanie: ,,Czy chcesz pozostać w kontakcie z Politechniką Opolską?’’

Otrzymuj elektronicznie informacje o ciekawych ofertach pracy, staży, szkoleniach, warsztatach i wykładach, aktualnej ofercie studiów podyplomowych, badaniu losów zawodowych absolwentów (BLZA).

BLZA jest cykliczną ankietyzacją, która monitoruje sytuację absolwentów na rynku pracy. Każdy wypełniający ankietę zachowuje anonimowość, a odpowiedzi wykorzystywane są wyłącznie do zbiorczych zestawień i analiz statystycznych.

Przekazanie danych osobowych przez Absolwenta ma charakter dobrowolny i odbywa się na podst. art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Administratorem danych osobowych jest Politechnika Opolska z siedzibą w 45-758 Opole, ul. Prószkowska 76. Inspektor ochrony danych dostępny jest pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Absolwent ma w każdej chwili prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania poprzez kontakt:

- telefoniczny, za pośrednictwem Akademickiego Biura Karier Politechniki Opolskiej pod numerem (77) 449 81 70,

- w formie elektronicznej, na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dane będą przechowywane do czasu wycofania zgody przez Absolwenta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.