erasmus 2017 10 02 3319

Już wkrótce rozpocznie się rekrutacja do programu ERASMUS. Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dot. wzięcia udziału w programie ERASMUS, które odbędzie się w dniu 11.10.2021r. o godz. 10.00. Spotkanie odbędzie się w sali P3-109 na II Kampusie. Będzie możliwość także zdalnego uczestniczenia w spotkaniu poprzez platformę https://etele.po.edu.pl/spotkanie_erasmus_weaii . W pierwszej części spotkania koordynatorzy omówią zasady programu, a w drugiej części będzie możliwość zadawania pytań. 
Zapraszamy szczególnie studentów II-go roku studiów inżynierskich oraz I-go roku studiów magisterskich.
Dodatkowych informacji udzielają także:
- Wydziałowy koordynator programu ERASMUS: dr inż. Łukasz Dzierżanowski,Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Koordynator w Dziale Współpracy Międzynarodowej: Aleksandra Domerecka, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga!

Osoby, które mają w tym czasie zajęcia kontaktowe i będą uczestniczyły w spotkaniu, będą miały usprawiedliwioną nieobecność na podstawie listy obecności dostępnej w dniu spotkania.Osoby, które mają w tym czasie zajęcia online i będą uczestniczyły w spotkaniu będą miały usprawiedliwioną nieobecność na podstawie elektronicznej listy obecności (szczegóły będą na czacie spotkania).