W dniu 6 grudnia 2018 r., w godz. 10.00 – 17.00 serdecznie zapraszamy na warsztaty na których można się dowiedzieć jak podnieść poziom bezpieczeństwa firmy wykorzystując inteligentny firewall Fortigate. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Zapisy: https://badanieabk.po.opole.pl/nowa/index.php/228593?lang=pl

O wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/929059263958985/

Udział w warsztacie daje uczestnikowi:

  • możliwość bezpłatnego wzięcia udziału w komercyjnym szkoleniu przeprowadzonym przez praktyków i pozwala zyskać umiejętność zarządzania jednostkami fortigate. To urządzenia klasy UTM (Unified Threat Management), które w swojej klasie są obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem w Polsce.
  • ciekawą pozycję w CV dla przyszłych administratorów.

Ten warsztat to: 

  • tylko praktyczne umiejętności (slajdy marketingowe zredukowane do minimum! Zajęcia praktyczne mają jasny cel - nabycie umiejętności, które pozwolą na samodzielną instalację oraz konfigurację urządzenia w swojej sieci);
  • trening na prawdziwym sprzęcie;
  • minimum teorii - maksimum praktyki (każdy uczestnik warsztatów dysponuje swoją jednostką Fortigate i jest w stanie przećwiczyć praktycznie każdy scenariusz);
  • doświadczeni i certyfikowani szkoleniowcy , którzy teorię mogą zawsze poprzeć praktycznym przykładem z przeprowadzonych wdrożeń u naszych klientów.

Wymagana jest podstawowa znajomość z zakresu sieci komputerowych i TCP/IP.

UCZESTNICY PROSZENI SĄ O PRZYNIESIENIE WŁASNYCH LAPTOPÓW

O firmie i szkoleniowcach: http://www.vida.pl/

 O warsztatach: https://abk.po.edu.pl/upload/bazar/bazar_0612vida_warsztatyfed.pdf 

Z inicjatywy prorektora prof. Krzysztofa Malika nasz Wydział chciałby podjąć aktywną współpracę z pracownikami Krajowej Administracji Skarbowej. Jednym z elementów tej współpracy jest organizacja “Tygodnia z Izbą Skarbową na Politechnice Opolskiej”. W przypadku naszego Wydziału spotkanie ze studentami (szczególnie kierunku Informatyka) i zainteresowanymi pracownikami jest odędzie się  7 listopada 2017r. w godzinach 9.00 – 13.00.

Zott Polska sp. z o.o. poszukuje kandydatów do udziału w programie w zakładzie w Opolu. Stawianie pierwszych kroków zawodowych w Zott Polska to: szansa dla studentów do zapoznania się z pracą na stanowisku elektronika au-tomatyka w firmie wyposażonej w nowoczesny park maszynowy, wypróbowanie swoich umiejętności zdobywanych w toku studiów, możliwość zaliczenia praktyk zawodowych w płatnej formie, współpraca w oparciu o umowę zlecenie, w wymiarze dostosowanym do po-trzeb i możliwości studenta. Więcej informacji w ogłoszeniu.